Obozy

Klub co roku organizuje obozy sportowe, zarówno letnie jak i zimowe. Każdy obóz zgłaszany jest do Kuratorium Oświaty w Warszawie. Opiekę nad uczestnikami obozów sprawuję wykwalifikowana kadra: instruktorzy sportu, instruktorzy sztuk walki (taekwondo olimpijskiego, kick-boxingu), pedagodzy, wychowawcy z uprawnieniami. Podczas obozów zapewniamy poza codziennymi treningami masę atrakcji, rożnego rodzaju gry, zabawy a także zwiedzanie, spacery, zajęcia z  pływania i inne atrakcje wodne. Jest też i czas na relaks.

Uwaga trwają zapisy na obóz letni 2023 w dniach 18.07-.28.07.2024 !

W tym roku również spędzamy aktywny czas na mazurach, w ośrodku hotelowym o wysokim standardzie. W cenie obozu jest dojazd autokarem, całodobowe wyżywienie- 3 posiłki i podwieczorek, opieka kierownika i wychowawców oraz ubezpieczenie NNW.

Obóz zgłaszany jest do Kuratorium Oświaty w Warszawie , więc możecie być pewni że wszystko pod względem organizacji dopięte jest na ostatni guzik:)

Cena obozu do 15 Marca to 2700zł, po tym terminie nie gwarantujemy dostępnych miejsc. Celem zapisu prosimy o wpłatę zaliczki w Klubie lub na konto podane przez organizatora.

 

Zapraszamy do odwiedzin i polubienia Naszej Obozowej Strony :

https://www.facebook.com/profile.php?id=100085630485614