Historia i Działalność

Klub Sportów Walki TAE założony został w 2009 roku przez Trenera Bartłomieja Turczyńskiego  w Sulejówku, Warszawie i Halinowie. Pierwsze zajęcia odbywały się w Zespole Szkół nr 1 w Sulejówku oraz w Gimnazjum 81 na Bemowie. Na pierwszych treningach uczestniczyło po kilka osób. Z czasem sekcje rozrastały się, nowych uczestników zajęć przybywało. W 2014 roku powstała główna siedziba Klubu Sportów Wali Tae w Sulejówku przy ul. Bema 13.

Jesteśmy ludźmi  pasją do sportu którą staramy się zarażać innych. Profesjonalnie podchodzimy do Naszej pracy szkoleniowej. Ukończyliśmy Akademię Wychowania Fizycznego ,a także liczne kursy doskonalące nasz warsztat pracy. Posiadamy wykształcenie pedagogiczne, które pozwala na prowadzenie kompleksowego systemu szkolenia dzieci i młodzieży.

Klub nie tylko aktywnie uczestniczy  w szkoleniu sportowym swoich podopiecznych ale również bierze udział w różnego rodzaju imprezach sportowych ( zawodach, pokazach, galach ). Organizujemy rokrocznie zimowe i letnie obozy sportowe ze zgodą Kuratorium Oświaty. Przez te kilka lat działalności uczestnicy naszych zajęć zdobyli liczne tytuły Mistrzów Polski,Europy i Świata w Taekwondo i Kickboxingu.

Klub jest członkiem Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego PZTO oraz Polskiego Związku Kickboxingu PZKB.

Naszym celem wiodącym jest propagowanie zdrowego sportowego stylu życia wolnego od nałogów. Przeciwdziałamy patologiom społecznym biorąc udział w różnego rodzaju akcjach. Współpracujemy z wieloma instytucjami i firmami które wspierają nasze szeroko rozumiane działania.