Sezon treningowy 2016/17 zakończony wieloma sukcesami.

Trudno w kilku zdaniach podsumować Nasze Klubowe działania w ubiegłym sezonie. Działo się bardzo dużo, za nami wiele imprez i projektów, które organizowaliśmy, w których braliśmy udział.

W sierpniu 2016 trener Bartłomiej Turczyński ukończył szkolenie instruktorskie organizowane przez Polski Zwiazek Taekwondo Olimpijskiego. Tym samym rozpoczęliśmy szkolenie zawodnikow w zakresie Taekwondo WTF Sportu Olimpijskiego.
W październiku udało nam się zorganizować i przeprowadzić 1 wsze Mistrzostwa Polski Sztuk Walki ICO TAE CUP OPEN, w których braliśmy czynny udział zdobywając wiele medali.

25 października Bartłomiej Turczyński oraz Sebastian Wąsowski wraz z kadrą Polski PFKB we włoskiej Carrarze zdobyli tytuły Mistrzów Świata na Zunifikowanych Mistrzostwach Świata WTKA ICO UFR.

5 grudnia zawodnicy z TAE brali udział w Pucharze Europy UFR w Tarczynie, przywieźli medale z tej imprezy.

15 stycznia reprezentacja Klub Sportowy Tae zdobyła kolejne trofea podczas Mistrzostw Polski WKSF w Mińsku Mazowieckim.

W styczniu odbył się również egzamin na stopnie uczniowskie w taekwondo olimpijskim prowadzony przez Prezesa PZTO Artura Chmielarza, w którym uczestniczyło kilkudziesięciu naszych adeptow.

22 kwietnia zorganizowaliśmy Pierwszą Galę Sztuk Walki Tae Fight Show w Sulejòwku. Podczas niej odbyły się walki w formułach boks i k1. Sebastian Wąsowski zdobył pas młodzieżowego Mistrza Polski Federacji ICO.
Gościem specjalnym był Marek Piotrowski Mistrz Świata w Kick Boxingu.
Ta impreza była dla nas dużym wyzwaniem. Przygotowanie i realizacja to praca i zaangażowanie wielu osób. Oby kolejne edycje były jeszcze bardziej widowiskowe.

W maju z kolei odbyło się zgrupowanie Kadry Polski PFKB w Cetniewie, w którym brali udział zawodnicy z TAE oraz trener kadry narodowej B.Turczyński. Jagoda Kobrzak zostaje powołana do reprezentacji kraju point fighting.

W ostatni weekend maja w Okuniewie zorganizowaliśmy zawody z cyklu TAE CUP OPEN KIDS. W Mistrzostwach Mazowsza brało udział kilkudziesięciu sportowców startujących w walkach i konkurencjach technicznych. Nasza silna reprezentacja dzieci zdobyła na tej imprezie wiele krążków.

W czerwcu spotkaliśmy się w Klubie na kursie 1 pomocy przedmedycznej dla dzieci i mlodzieży.

W ciągu całego sezonu poza zajęciami w klubie organizowaliśmy zajęcia dla dzieci w przedszkolach i szkołach promując aktywność fizyczną.

Braliśmy czynny udział w akcji Łączy Nas Sport Nie Narkotyki prowadząc akcje profilaktyczne dla dzieci i młodzieży szkolnej

Współpracowalismy z Urzędem Miasta Sulejówek z Burmistrzem Arkadiusz Śliwa na czele, nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami sponsorami i ludźmi wspierającymi nasze projekty.

Na uwieńczenie dzialań wraz z poczatkiem wakacji rozpoczęliśmy kolejny Obóz Letni z Taekwondo Olimpijskim Szczecinek 2017, na który zgłosiła się bardzo liczna ekipa dzieci i młodzieży z TAE. Trenowalismy i bawiliśmy się odpoczywając od szkoły i obowiązków. Był czas na kąpiele wodne i słoneczne, a także na szlifowanie umiejętności sztuk walki. Treningi na obozie zakończyliśmy egzaminem na stopnie uczniowskie PZTO, który przeprowadził Mistrz Świata Krzysztof Pajewski.

Jako Klub staramy się ciągle iść do przodu, rozwijać się i rozrastać 🙂 dziękujemy wszystkim trenującym oraz osobom, które wspierają naszą działalność !

Życzymy udanych, słonecznych, bezpiecznych – no i oczywiscie również aktywnych wakacji 😉
Do zobaczenia we wrześniu !

Facebookpinterestmail