TFS vol. 1

22 kwietnia w Hali Zespołu Szkół nr 1 w Sulejówku odbyła się Gala Sztuk Walk Tae Fight Show. W 10 pojedynkach zmierzyli się kick boxerzy oraz bokserzy z całej Polski. Imprezę otworzyli organizatorzy Gali Ewelina i Bartłomiej Turczyńscy z Klubu Sportowego Tae oraz Pan Burmistrz Miasta Sulejówek Arkadiusz Śliwa. W wypełnionej kibicami Hali ZS1 nie brakowało emocji. Największy entuzjazm budziły walki miejscowych fighterów a także pojedynki o Pasy Międzynarodowej Federcji ICO.
Udany debiut w ringu mogą sobie odnotować Sebastian Oktaba oraz Hubert Krasnodębski , którzy zwyciężyli w zaciętych pojedynkach bokserskich wagi ciężkiej. Sebastian zakończył walkę w 3 rundzie przez TKO , Hubert do końca walczył o zwycięskie punkty. Panowie po zwycięstwie otrzymali owacje na stojąco od zgromadzonych fanów.Świetnie zaprezentował się również Kuba Laskowski KS TAE który nie dał szans przeciwnikowi Pawłowi Buć, serwując mu potężne low kicki a później liczne kombinacje technik bokserskich . Tak dużo szczęścia nie miał debiutujący Kuba Szuba który przecenił swoje możliwości ulegając przeciwnikowi z Gołdapii 3:0.
Wielkie emocje wzbudził pojedynek kobiet w formule K1 -62kg w którym zmierzyły się zawodniczki Dominika Rembelska oraz Natalia Stelmowska. Zawodniczka Power2FitK1 Team’u prowadziła od początku pojedynek ku zwycięstwie. Jej silne ataki z minuty na minute rozbijały przeciwniczkę pozbawiając jej szans na zwycięstwo. W Kategorii -81kg swoja kolejna walkę w formule K1 stoczył Mateusz Żukowski. Zawodnik z Pisza podjął rękawice z Kacprem Zarębą reprezentantem KS Jaćwing Gołdap. Mateusz od początku pojedynku utrzymywał prowadzenie aby finalnie w 3 rundzie zakończyć bój. Mimo zwycięstwa Żukowskiego na słowa uznania zasługuje również Kacper, który zmagając się z kontuzją długo bronił się między linami. W pierwszej walce wieczoru zmierzyli się Sebastian Wąsowski KS TAE i Hubert Marcisz KB Małpka którzy między linami prowadzili bój o pas Młodzieżowego Mistrza Polski ICO. Zwycięsko z pojedynku wyszedł Sebastian, podopieczny Bartłomieja Turczyńskiego nie dał żadnych szans rywalowi wygrywając jednogłośnie. W drugiej walce wieczoru którego stawką był Pas Zawodowego Mistrza Polski Low Kick -89kg zmierzyli się Paweł Stolarski Kb Małpka oraz Tomasz Bieńkowski FC Mrągowo. Mimo mocnych kopnięć frontalnych Pawła zawodnik z Mrągowa zdołał odnaleźć słabe punkty rywala. Stawiając na techniki bokserskie poprowadził ten pojedynek na swoją korzyść. Wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Poniżej pełne wyniki Gali TFS

1.K1 -60 kg Krystian Wołąziewicz pokonuje Kubę Szuba przez jednogłośną decyzję sędziów
2.Boks waga ciężka Sebastian Oktaba pok. Marcin Błażejczyka przez TKO w 3 rundzie
3. K1 -75 kg Dawid Zaborowski pok. Piotra Bielaka jednogłośnie
4.K1 – 62kg Natalia Stelmowska wygrywa jednogłośnie z Dominiką Rembelską
5.K1 -75kg Jakub Laskowski pok. jednogłośnie Pawła Buć
6.K1 -81kg Mateusz Żukowski wygrywa przez poddanie narożnika z Kacprem Zarębą w 3 rundzie
7.Boks waga ciężka Hubert Krasnodębski wygrywa 2:1 z Ludwikiem Szwaczykiem
8.K1 -65kg walka o pas młodzieżowego mistrza Polski ICO Sebastian Wąsowski Klub Sportowy TAE Sulejówek pokonuje jednogłośną dec.sedziów z Hubertem Marciszem Kick Boxing Małpka Zawiercie
9.K1 – 62kg Piotr Bąkowski wygrywa jednogł. Z Leonidem Krysiuk Białoruś
10.Low Kick – 89kg Tomasz Bieńkowski FC Mrągowo pokonuje jednogłośnie Pawła Stolarskiego Kick Boxing Małpka Zawiercie